Přeskočit na hlavní obsah

ParisAx


Beautybox.cz
ParisAx. Slyšíte to poprvé? I pro Vás je tato značka neznámá, tak jako ještě do nedávna byla i pro mě? Díky eshopu beautybox.cz jsem měla možnost vyzkoušet jeden z jejich produktů a já Vám mile ráda tento produkt představím.


Produktem, který jsem od firmy Beautybox dostala na zkoušku, byla paletka od francouzské kosmetické značky ParisAx. V paletce se nachází 24 třpytivých očních stínů, jejich odstíny jsou pak laděné od béžových, po světle fialové, růžové, přes tmavší odstíny až do šedé a černé. Myslím, že s výběrem nebude mít žádná slečna problém, jelikož nabídka je více než dostačující. Kromě očních stínů je s paletce nachází i 6 highlighterů a 3 tvářenky ve dvou růžových a jednom odstínu s nádechem oranžové, který pro některé typy pletí lze využít také jako bronzer. Co považuji za šikovnou věc, obzvláště pak pro méně zkušené slečny v tomto oboru, je, že stíny, tvářenky i highlightery jsou řazeny do tří sloupců, aby k sobě ladily. Takže nemusíte přemýšlet nad složitými kombinacemi, ušetříte spoustu času a výsledné líčení bude stát za to!

Parisax Sada dekorativní kosmetiky Note Book - Big Model 19,2 g

Tuto paletku naleznete na již zmiňovaném eshopu beautybox.cz za cenu v řádu stovek, což je za paletku se 33 stíny cena, dle mého názoru, velmi dobrá. Tak neváhejte a vybírejte! Na eshopu naleznete i jiné zajímavé produkty, které má tato značka ve svém repertoáru.

Mějte se krásně,
Looksbystep

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tipy a triky aneb - Jak na hubnutí?

Zdravím, Po nějaké době jsem tu opět pro Vás a i když jsou prázdniny už za polovinou trvání a mnoho z vás má postavičku jako z titulní stránky módního časopisu, rozhodla jsem se, že tento článek věnuji hubnutí. Hubnutí? Myslím, že tohle slovo je noční můrou téměř každé slečny, ženy, ale věřte mi, nemusí být. Snad každá z nás by si přála mít postavu jako Adriana Lima, Cara Delevingne nebo Gigi Hadid. Snad každá by chtěla být hezky štíhlá a docílit toho zdravou cestou. Věřte (nebo nevěřte), není to žádná velká věda, stačí vám pár tipů, pravidel a velká dávka trpělivosti. Tak s chutí do toho! 1. Před hubnutím je nejdůležitější stanovit si nějaký cíl, kterého byste chtěli dosáhnout? Chtěli byste se vejít do svých nádherných šatů, které Vám leží ve skříni, jelikož jsou malé? Chtěli byste zapnout knoflík u kalhot? Chtěli byste uběhnout pět kilometrů bez přestávky? Nebo byste se chtěli líbit jen sami sobě? Stanovte si cíl a představujte si jaké to bude, až se vyplní. Nebude to nic jin

Summer clothing tips

Summer is fast approaching, so it's time to think about what clothes we should buy for the summer. In today's article, I'll show you some of my tips that will never betray. This jumpsuit dress you can buy in ZARA stores Dresses are never enough, so neither these should they be missing in your wardrobe. In addition to their appearance, they are practical and suitable for everyday wear in summer steam days. Under the short skirt are sewn shorts so you do not have to worry about anything because people will not see anything you do not want. So for me it's definitely a thumb up. These one-piece swimsuits you can buy on R omwe.com My second tip is one-piece swimsuits. Nowadays, older fashion returns and the exception is neither one-piece swimsuits. The advantage is that they are not only for lean models. Would you like a flowered pattern, a pineapple, flamingos pattern, or rather something simpler? Fantasies are not limited and you can choose between a w